SOSYAL MEDYA FENOMENİ / GÖKHAN TEVEK RÖPORTAJ
Misal Haber - 22 Mart 2017 Çarşamba - 14:54:18
Sosyal medyanın fenomenlerinden Gökhan Tevek, 1 milyona yakın bir takipçiye sahip. Gökhan Tevek’in video serüveni nasıl başladı? Hedefleri neler? Denizl’yi nasıl buldu? Tüm bu ve diğer soruların cevabı röportajımızda.

Sosyal medyanın fenomenlerinden Gökhan Tevek, 1 milyona yakın bir takipçiye sahip. Gökhan Tevek’in video serüveni nasıl başladı? Hedefleri neler? Denizl’yi nasıl buldu? Tüm bu ve diğer soruların cevabı röportajımızda.

*Bizi kırmayıp röportajı kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Gökhan Tevek’in sosyal medyadaki video serüveni nasıl başladı?

-Aile dostu olan Cem gelinoğlu ve çocukluk arkadaşı olan Osman Çengel vesile oldu birazda. Ben sürekli onlarla beraber olduğum için onlar Vine diye bir uygulamadaydı. Onlar çekiyordu, bir zaman sonra bu durumdan çok sıkıldım(gülerek). Bende arkadaş arasında mizah anlayışı yüksek olan bir insandım ve bende çekmeye karar verdim. Bu şekilde girdim sosyal medyaya.

*Şu an 1 milyona yakın takipçiniz var. İlk bu işe başladığınızda bu noktaya geleceğinizi tahmin ediyor muydunuz?

-Bu noktaya geleceğimi tahmin etmiyordum. Sadece doğal ve samimi davranmaya çalıştım. Hepsi bu. Onun haricinde hayatta yaşadığımız olayları traji komik bir hale getirip insanlara empoze ettik.

*Sokakta veya herhangi bir yerde sevenlerinle karşılaştığında ne gibi tepkiler alıyorsun, neler diyorlar?

-Genelde ”ejderya” diye bağırıyorlar. Onun haricinde bu zamana kadar kötü bir tepki almadım. Yaptığım işe hiç bir şekilde kötü yaklaşan olmadı. Her zaman güzel yaklaştılar ve bu durum beni pozitif yönde çok etkiledi ve daha çok video çekmeme sebep oldu.

*Gökhan Tevek videoları dışında neler yapıyor?

-Gökhan Tevek videoları dışında üniversite mezunu, müzisyen. Çünkü sosyal medyada böyle bir algı var. Hani video çekiyor bunun haricinde başka bir iş yapmıyor. Oysa ki ben üniversite mezunuyum, Bilgisayar okudum. Müzisyenim, İstanbul’a müzik yapmak için geldim. En son Microsoft’ta çalışıyordum. Sonra Microsoft globalleşti, kapandı, Yunanistan’a taşındı. Ben sonra sosyal medyaya ağırlık verdim. Şu an sadece sosyal medya reklamla ilgileniyorum.

*Gökhan Tevek’in bundan sonra ki hedefleri nelerdir?

-Ben naif ve mütevazi duygularımla oyunculuk yapmak istiyorum. Allah izin verirse Türk Sineması’na katkıda bulunmak istiyorum.

*Denizli’ye daha önce geldiniz mi, nasıl buldunuz?

-Denizli’ye daha önce geldim. Denizli’yi çok güzel buldum, enerjisi çok yüksek bir memleket. Her şeyi geçtim Ege. Çok güzel bir yer. Çok hoşuma gitti. Bundan sonra da imkanım oldukça gelmeyi düşünüyorum.

*Son olarak sevenlerine söylemek istediğin bir şey var mı?

-Sevenlerime her zaman şunu söylüyorum; Allah onları benim başımdan eksik etmesin, onlar beni var etti ve elimden geldiği kadarıyla her zaman onlara güzel şeyler empoze etmeye çalışacağım.