SÜPER LİG YOLUNDAKİ HOROZ TRANSFER İÇİN KAYNAK ARIYOR !
Misal Haber - 09 Ocak 2019 Çarşamba - 16:45:03
Transfer döneminde yapacağı transferler ile Süper Lig yolunda adım adım ilerlemek isteyen Denizlispor kaynak arayışına girdi.

Transfer durumu şu anda kapalı olan Denizlispor'un 4 Milyon Tl'yi denkleştirememesi halinde yeni transferlerine lisans çıkaramayacağı açıklandı.

31 Ocak’a kadar sorunu çözmeye çalışacak yönetim kurulunun kaynak arayışları sürürken, yönetimin, sponsorları da devreye sokacağı ifade edildi. Yasağı kaldırabilmek için henüz somut bir adım atamayan Denizlispor’la 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Kehinde ve Oğuz, Antalya kampına katılmıştı.

Takımda dikkat çeken hala bir göğüs sponsorunun olmamasıdır. Süper Lig yolunda adım adım ilerleyen Denizlispor'a destek verilmesi taraftarların en büyük beklentisi haline geldi.

Denizlispor’un listesinde olan Balıkesirsporlu orta saha Sedat Şahintürk’ün boşa çıkmasına rağmen kulübüne alacaklarının yatırılması için 1 hafta süre verdiği kaydedildi. Sedat’ı ısrarla isteyen Denizlispor, oyuncunun bu hamlesinin ardından transferi askıya aldı.

Öte yandan Ege temsilcisinin Süper Lig ekibi Evkur Yeni Malatyaspor’da top koşturan kanat Michael Pereira’ya talip olduğu iddia edildi. Sarı-kırmızılı ekiple sezonun ilk yarısında 15 lig maçına çıkan Fransız oyuncuyu Adana Demirspor’la Giresunspor’un da istediği ileri sürüldü. Pereira kariyerinde İspanya’da Mallorca ve Granada takımlarında görev yapmıştı.