TÜRK: HERŞEY PAMUKKALE İÇİN !
Misal Haber - 11 Ocak 2019 Cuma - 17:03:52
Ak Parti Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Sadık TÜRK Misal Haber'e özel açıklamalarda bulundu.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi yoğun bir çalışma dönemine giren teşkilatlar sahada adım atmadık yer bırakmamak için çalışıyor. Ak Parti Pamukkale Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Sadık TÜRK Misal Haber'e açıklamalarda bulundu.

Türk;'' Cumhur ittifakı bir masa başı ittifakı değil. 15 Temmuz ruhunun, Yenikapı bilincinin ortaya koyduğu doğal bir şekilde oluşan millet anlaşmasıdır. Bu kutlu yürüyüşte partimizin çizgileri doğrultusunda yer alarak saha çalışmalarını yürüyecek ve bu değerli anlaşmayı bozacak hal ve hareketlerden kaçınacağız. Kıymetli Başkan adayımız Sn. Avni Örki'ye Pamukkale'de gerekli desteği vermek için kapı kapı gezeceğimizide herkes bilsin. Pamukkale'de gönüllere dokunmaya geleceğiz.'' dedi.

Sözlerine Denizli'de seçim süresince çalışmalarına devam edecek partililere iyi dileklerde bulunan TÜRK, Denizlimiz tüm ilçelerinde Cumhur İttifakının zaferiyle 31 Martta meydanlara inecektir. Kutlamalarda beraber olmak dileğiyle diyerek sözlerine son verdi.

Sadık TÜRK Kimdir?

Oto kiralama ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren 35 yaşındaki Sadık Türk, Pamukkale Belediye meclis üyeliği için aday adaylığını açıkladı. Sadık Türk, Çalışma Ekonomisi ve geleneksel Türk El Sanatları Mezunu. Genç Liderler Hareketi Kurucu Genel Başkanı, Milli Beka hareketi Ülke Başkan Yardımcısı olarak ta görev yapıyor.