Dayanıklı yapısı ve gelişmiş özellikleriyle ilgi çekiyor

Dayanıklı yapısı ve gelişmiş özellikleriyle ilgi çekiyor

Askeri standartlarda testlere tabii tutulan ve bu bağlamda hem darbelere, hem toza hem de suya karşı çok dayanıklı bir ürün olan Amazfit T-Rex Pro, diğer pek çok akıllı saate kıyasla bu konularda daha önde yer alıyor diyebiliriz. Öyle ya, 70 derece sıcaklık ve -40 derece soğuklukta dahi çalışabilecek bir saatten bahsediyoruz. Tam da vahşi doğaya uygun bir tercih.

Cihaz, 10ATM suya karşı dayanıklı geliyor. Yani ister havuzda, ister denizde, isterseniz de bir gölde, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zaten bünyesinde yer alan su sporu çeşitleriyle de detaylı veri takibi gerçekleştirebiliyor.

Aslında tasarım detaylarını göz önünde bulundurursak, hafif bir saat olduğunu söylemek mümkün. Cihazın kasa tasarımında polikarbon, kayış tasarımında da silikon lastik malzeme kullanıldığını belirtelim. Ekranda da temperli ve parmak izi tutmaz cam malzeme tercih edilmiş.
1.3 inç HD Amoled dokunmatik ekran

360×360 çözünürlük sunan ekran, aynı zamanda Always on Display özelliğine de sahip. Yani ekran uyku Hipodrombet modundayken de örneğin saat bilgisini görebilirsiniz. Böylece pilden tasarruf mümkün olacaktır.

1.3 inç ekran değeri, çoğu kullanıcı için iyi bir değer. Zaten ürünü bileğinize konumlandırdığınızda, hem tarz olarak göze hoş geliyor ve hem de kolay kullanım sunuyor.
Ekranın dokunuşlara verdiği tepkiler gayet hızlı ve arayüzde gezintiler genellikle akıcı, çok yumuşak. Dış mekân kullanımlarında dahi güçlü bir parlaklık düzeyi var, ki bu da sevindirici bir detay.

100’den fazla Spor moduyla geliyor

Bu, özellikle spor tutkunlarının ilgisini çekebilecek bir detay. İster iç mekânda, isterseniz de dış mekânda spor yapıyor olun, size uygun birden fazla spor dalı bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Örneğin…

Dışarda yürüyüş, dışarda koşu, içerde yürüyüş, dağ bisikleti sürüşü, BMX tipi bisiklet sürüşü, açık denizde yüzme, havuzda yüzme, tırmanma, sokakta dans, Latin dansı, zumba yapma, boks, karate, basketbol, tenis, futbol, play futbolu, voleybol ve plaj voleybolu da dahil olmak üzere pek çok farklı mod var. Her birini kullanabilir ve detayları uygulama üzerinden takip ederek yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Peki bir asistan olarak bu saat neler yapabiliyor?

Amazfit T-Rex Pro, telefonunuza gelen mesaj bildirimlerini ve telefon aramalarını görebilmenizi sağlıyor. Örneğin, gelen aramaları saat üzerinde görebildiğiniz gibi isterseniz reddedebilirsiniz de. Saat, telefonunuzdaki müzik kütüphanenizi kontrol etmenize, etkinlik hatırlatıcı olarak yanınızda olmaya ve alarmlarınızı aktifleştirmeye de yardım ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.