Halk TV Genel Yayın Direktörü Suat Toktaş, kanaldan ayrıldığını duyurdu

Halk TV Genel Yayın Direktörü Suat Toktaş ayrılığını Twitter hesabından duyurdu.

Toktaş, ayrılık iletisinde “Halk TV ile buraya kadar. Halk TV’nin ekran arkasındaki/önündeki fedakar işçileriyle birlikte sayıca bizi üçe, dörde katlayan kanalları geçerek bayrağı 2,5 yılda doruğa diktik. Yolun açık olsun Halk TV, yolunuz açık olsun can arkadaşlarım. Teşekkürler @cafermahiroglu…” dedi.

CNNTürk’te haber müdürlüğü, HaberTürk’te genel yayın direktörlüğü, Haber Global’de kurucu genel yayın direktörlüğü yapan Suat Toktaş, ayrılığının nedeniyle ilgili izahatte bulunmadı.

Suat Toktaş’ın ayrılığının, kanalın sahibi Cafer Mahiroğlu’nun “Halkın kanalı Halk TV’de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek” kelamlarıyla duyurduğu, Fox TV’nin 9 yıl boyunca sabah jenerasyonunu yapan İsmail Küçükkaya’nın Halk TV’ye gelişinden sonra olması dikkati çekti.

Suat Toktaş, ayrılık iletisinde Halk TV izleyicilerine de teşekkür ederek “Meslek hayatımda gördüğüm en zinde, en sahiplenen, en denetleyen bir izleyici kitlesine hitap etmek hem zorlayıcı, hem öğreticiydi” sözlerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.