İzmir’de borcunu isteyen kişi, çıkan arbedede öldürüldü

Dün saat 16.00 sıralarında İzmir’in Bayraklı ilçesi Çay Mahallesi 2019 Sokak’ta meydana gelen  olayda, sokakta silah sesleri duyan vatandaşlar, durumu polis ve sıhhat gruplarına bildirdi. İhbar üzerine olay yerine giden polis grupları, kuşkulu K.T.’nın, Zülküf Bayram ve M.E.’yi (26) tabanca ile vurduğu bilgisini edindi.

Silahla vurulan kişi hayatını kaybetti

Olayda ağır yaralanan Zülküf Bayram özel araçla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne, M.E. ise ambulansla Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Göğüs ve sırt bölgesine isabet eden kurşunlarla vurulan Zülküf Bayram, tabiplerin müdahalesine karşın kurtarılamadı.

Bayram’ın cansız vücudu, savcının incelemesinin akabinde İzmir İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Ayağından yaralanan M.E. ise tedavisinin akabinde taburcu edildi.

Yakalanan şahıs, borcunu ödemediği için kendisini uyardığı söyledi

DHA’nın haberine nazaran, olayın ardından kaçan kuşkulu K.T., bugün polis tarafından yakalandı. Gözaltına alınan K.T.’nın polisteki süreçlerinin sürdüğü bildirildi.

Soruşturmada Bayram’ın borcunu ödemediği için uyardığı K.T. tarafından çıkan tartışmada silahla vurularak hayatını yitirdiği belirlendi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.