Kişisel Düşme Önleyici

Kişisel düşme önleyici sistemleri inşaatlarda kenar koruma sistemleri kurulurken kullanılmaktadır. Çalışanların güvenli bir şekilde güvenlik sistemlerini kurabilmesini amaçlayan düşme önleyici sistemler ciddi vücut ağırlıkları ile başa çıkabilecek dayanıklı halat malzemeler ile üretilmektedir. Bunun dışında düşme önleyici sistemlerin kullanımı, yüksekte açık çalışma yönteminden başka hiçbir şekilde çalışmanın mümkün olmadığı yerlerde kullanılmaktadır. Serbest salınım kuvvetine dahi karşı koyabilecek kadar güçlü halatlara sahip olan kişisel düşme önleyici sistemler, ankraj elemanı, emniyet kemeri, şok emici ve düşüşü yumuşatmak için özel olarak tasarlanmış yan ürünlerden oluşan bir set olarak kullanılmaktadır.

 

İnşaatlarda Güven

Güvenliğin oldukça önemli olduğu inşaat sahalarında kullanılan bu sistemler, günden güne daha önemli bir hale gelmektedir. Kişisel düşme önleyici sistemler inşaat yapımı sırasında karşılaşılan riskleri en düşük seviyeye getirmek ve bu sorunlar karşısında hızlı bir şekilde önlem almak için ürünleri sizlere ulaştırmaktadır.

Kullanımı Oldukça Kolaydır

Kullanımı oldukça basit olan düşme önleyici sistemleri, inşaatlarınızda defalarca kullanabilirsiniz. Bir kez yaptırdıktan sonra arızalanan ya da iş görmez hale gelen sistemler yerine kaliteli düşme önleyicileri kullanmak çok avantajlı bir seçimdir. Kişisel düşme önleyici sistemleri inşaat boyutlarınız ya da işletme taleplerinize göre imal etmekteyiz. Aynı zamanda kullanımı için ihtiyaç duyulan tüm eğitim süreçlerini de sizlere sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz tüm inşaat güvenlik ve düşme önleyici sistemler için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir