Kourtney Kardashian-Travis Barker çiftinin çoluk-çocuk balayı tatili

Kardashian-Jenner kardeşlerin ‘en sakin’ bireyi olarak gösterilen ve özel hayatını geri planda yaşamayı tercih eden Kourtney Kardashian (43), uzun yıllardır arkadaş olduğu müzisyen Travis Barker (46) ile geçtiğimiz yıl şubat ayında aşk yaşamaya başlamıştı.

Blink-182 isimli müzik grubunun davulcusu olarak şöhrete kavuşan Barker, Kourtney’e ekim ayında California’nın Montecito kentindeki kumsalda özel bir dekorasyon yaptırarak, kırmızı güller ve beyaz mumların arasında evlilik teklif etmişti.

Müzisyen aşkına “Evet!” yanıtını veren Kardashian’ın bu özel gününden kareleri kardeşi Kim Kardashian, sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

GRAMMY SONRASI EVLENDİLER

Mutlu birliktelikleri devam eden Kourtney Kardashian ile Travis Barker, sürpriz haber gelmişti. Las Vegas’taki MDM Arena’da gerçekleşen 64’üncü Grammy Ödülleri törenine katılan ünlü çift, törenin bitiminden sonra şapele gidip hayatlarını birleştirmişti.

TMZ sitesinin haberine göre; nikah, gece yarısından sonra sabahın ilk saatlerinde, 01.30’da Las Vegas’ta bir şapelde kıyılmış ve ünlü çift, törenin yapıldığı şapele gelen konukların içeriye cep telefonu sokmasına izin vermemişti.

Güvenlik önlemleri altında gerçekleşen nikahı, sadece çiftin özel fotoğrafçısı görüntülemişti. Kardashian ile Barker, şapele kendi özel güvenlik görevlilerini getirmişti.

Tüm bunların ardından arkadaşlıkları aşk dönüşen Kourtney Kardashian ile Travis Barker’ın yasal olarak evlenmediği ortaya çıkmıştı.

YASAL OLARAK DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Ünlü çiftten sürpriz bir atak gelmişti. Kardashian ve Barker, geçtiğimiz pazar günü Santa Barbara’da resmen evlenmişti.

Travis Barker, tören için siyah bir takım elbise tercih ederken, Kourtney Kardashian ise beyaz mini bir elbise giymişti. Çiftin, nikahında da az sayıda kişi yer almıştı.

ÜÇÜNCÜ KEZ NİKAH MASASINA OTURDULAR

Kourtney Kardashian ve Travis Barker, tüm bunların ardından üçüncü ve en gösterişli düğünlerini, bu kez İtalya’nın Portofino kentindeki bir şatoda gerçekleştirdiler. ‘Kardashians’ adlı reality şovunun yıldızı Kourtney ve Blink-182 davulcusu Travis, Castello Brown’da gerçekleşen ve adeta bir peri masalını andıran düğün sırasında, birbirlerine bir kez daha ‘evet’ dedi.

BALAYINA ÇIKTILAR

Portofino’da gerçekleşen düğünle hayatlarını resmen birleştiren çiçeği burnunda aşıklar, törenin ardından balayına çıktı. Kardashian ile Barker’a düğün sonrası çıktıkları bu yat gezisinde Kourtney’in Scott Disick ile ilişkisinden dünyaya gelen üç çocuğu da katıldı. Neşeli halleriyle dikkat çeken çift, gün boyu çocuklarıyla ilgilenmeyi de ihmal etmedi.

KIYAFETLERİYLE DENİZE ATLADILAR

İkili, düğün sonrası çıktıkları bu yat gezisinde sık sık romantik anlar yaşadı. Birbirlerini öpücüklere boğan çift, bir ara kıyafetleriyle kendilerini serin sulara bıraktı. Kardashian geceliğiyle, Barker de eşi gibi pijamasını çıkarmadan denize atladı. Aşıkların çocuklar gibi eğlendiği o anlar objektiflere böyle yansıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.