Şeyma Subaşı’nın Özel Paylaşım Yapacağı Hesabına Üye Olan Ünlü İsimler Sayesindeki İnanılmaz Kazancı

Şeyma Subaşılı magazin gündemi geri döndü. Bu kez de Subaşı’nın abonelere özel yapacağı paylaşımlara üye olan ünlüler ve onlar sayesinde kazandığı para konuşuluyor. Bakın kimler var?

Uzun zamandır Şeyma Subaşı’nın adının geçtiği bir magazin gündemimiz olmadı diye üzülüyorsanız rahatlayabilirsiniz. Çünkü Şeyma ile ilgili yeni gelişmeler var.

Biz onu en son bir dargın bir barışık sevgilisi Meedo’nun evlilik teklif ettiği günlerde bırakmıştık.

Şeyma ve Meedo’nun evlilik tarihinin 5 Mayıs olduğu bugün tüm medyaya duyuruldu ama asıl konumuz bu değil.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde özel hayatıyla ilgili yapacağı paylaşımları abonelik sistemine bağlamıştı. Bu da şu demek: Şeyma’nın özel hayatını görmek istiyorsanız aylık 66,99 TL ödeyerek ona abone olmak zorundasınız.

Yani şu şekilde ?

Instagram’da normal takipçi sayısı 2,9 milyon olan Şeyma’nın abonelik sistemindeki kullanıcı sayısı ise Bilal Özcan’ın iddiasına göre 12 bin kişi.

Bu da 12 milyon TL gibi bir kazanca tekabül ediyor. Şeyma’nın özel hayatına para ile üye olan tanıdık isimler de var. Bunlardan biri fenomen Meriç Keskin, diğeri de Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın.

Şeyma’ya üye olanlar bize önemli bir şey bir şey olup olmadığını söylerse biz de nasipleniriz. İnşallah bir şey kaçırmıyoruzdur ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir