Son dakika: NASA görüntü paylaştı! Tarihi açıklama: UFO’ların varlığı kabul edildi!

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), yıllardır merak konusu olan UFO’larla ilgili tarihi bir açıklama yapacağını duyurdu. Açıklama öncesi geçen yıl kurulan NASA paneli, halka açık toplantısını gerçekleştirdi. Halka açık toplantı çevrimiçi izlenebiliyor.

NASA’NIN TOPLANTISI ÇEVRİMİÇİ OLARAK İZLENEBİLİYOR

NASA’nın ‘tanımlanamayan hava olayları’ olarak listelediği ve çoğunlukla UFO olarak adlandırılan iddiaları değerlendirmek için geçen yıl kurulan NASA paneli, önümüzdeki haftalarda yayınlanması beklenen bir rapor öncesinde ilk olarak halka açık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı, NASA’nın resmi hesaplarından çevrimiçi olarak izlenebiliyor.

TARİHİ BİR AÇIKLAMA YAPILMASI BEKLENİYORDU

Etkinliğin ardından NASA, NASA’nın Bilim Misyon Müdürlüğü’nden Dan Evans, NASA’nın UAP bağımsız çalışma ekibi başkanı David Spergel ve ajansın UAP grubunun diğer üyelerini içerecek bir telekonferans yapılacak. Bu etkinlik ardından tarihi açıklamanın gelmesi bekleniyor.

NASA’DAN TARİHİ AÇIKLAMA: UFOLARIN VARLIĞI KABUL EDİLDİ

NASA’nın internet sitesi üzerinden canlı yayınlanan toplantıda, UFO’ların (UAP) varlığının kabul edildiği aktarıldı.

GÖRÜNTÜLER PAYLAŞILDI

NASA, dünya genelinde sıkça karşılaştığı ancak henüz tam olarak çözemediği uçan metal kürelerin görüntülerini paylaştı. Görüntülerin, Ortadoğu’da uçan bir MQ-9 Reaper İHA tarafından kaydedildiği belirtildi.

KAYNAK: NTV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir