Vivo X Fold S yakında piyasaya çıkıyor!

Katlanabilir telefonlar artık fazlasıyla yaygınlaştı. Bu kapsamda tüm markalar kendi katlanabilir modelini çıkarmaya başladı. Bu yılın başlarında Vivo, X Fold adlı ilk katlanabilir akıllı telefonunu duyurmuştu. Şimdi şirketin X Fold S olarak adlandırılan başka bir katlanabilir telefon modeli üzerinde çalıştığına inanılıyor.

Bu cihazın yakında piyasaya çıkması bekleniyor ve yeni bir sızıntı, cihazın arka tasarımının yanı sıra bazı önemli özellikleri de ortaya çıkardı. Haber, bilgileri güvenilir bir kaynak olarak bilinen bir Dijital Sohbet İstasyonundan geliyor.

Vivo X Fold S yakında piyasaya çıkıyor!

Sosyal medya gönderisinde, kaynak Çinli akıllı telefon üreticisinin yakında Çin’de yeni bir katlanabilir akıllı telefon piyasaya sürmeyi planladığını belirtti. Ancak sızıntı, cihazın kesin çıkış tarihini açıklamadı. Aynı kaynak, yeni katlanabilir telefonun, önceki raporumuza uygun olan Qualcomm’un en yeni Snapdragon 8+ Gen 1 işletim sistemine sahip olacağını da paylaştı.

80W hızlı şarjı da destekleyen cihaza 4.700mAh büyük bir pil paketi güç verecek. Bu aynı zamanda önceki X Fold modelinin daha küçük 4.600 mAh pilinden daha büyük. Ayrıca, yakında çıkacak olan Vivo X Fold S, görünüşe göre daha önce piyasaya sürülen X Fold’a benzer bir arka panel tasarımına sahip olacak. Akıllı telefonun ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip 8.03 inç birincil AMOLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor.

Öte yandan, ikincil panel, görünüşe göre, Full HD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 6.53 inçlik bir AMOLED panel olacak. Optik için, tipster yeni katlanabilir telefonun 50 megapiksel birincil, 48 megapiksel ultra geniş açı, 12 megapiksel telefoto ve 8 megapiksel periskopik sensörlerden oluşan dörtlü bir kamera kurulumuna sahip olacağını iddia ediliyor. Bu arada, ön tarafta 16 megapiksellik bir selfie kamera yer alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.