Yüksek performanslı Vivo V27 neler vadediyor?

Global bir lider teknoloji şirketi olan vivo, şık V serisine en son amiral gemisi seviyesindeki portre eklentisi olan yeni V27’yi geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Özel Aura Light Portre Sistemi, şık renkli tasarımlar, yüksek performanslı 4nm çip ve 3D kavisli ekran ile donatılan V27, heyecan verici hayatlarının her anını yakalamak isteyen kullanıcılar için eksiksiz bir akıllı telefon.

Yüksek performanslı Vivo V27 neler vadediyor?

V27, kullanıcılarının modaya uygun yaşam tarzları düşünülerek tasarlanmıştır. Aura Light Portre Sistemine sahip amiral gemisi seviyesindeki kameralar, görüntülerin öne çıkmasını sağlamak için optik fotoğrafçılık ile bilgi işlem fotoğrafçılığının entegrasyonu yoluyla fotoğrafçılık deneyimini geliştirir. Akıllı telefon, kullanıcının loş ortamlarda parlak ve net ayrıntılarla videolar çekmesine olanak tanıyan Süper Gece Videosu ve Hibrit Görüntü Sabitleme (OIS + EIS) Yeni akıllı telefon renkleri daha zengin ve daha ilgi çekici, her biri modaya uygun renk değiştirme efektine sahip Fluorite AG Glass kullanılarak farklı bir görsel deneyim sunuyor. Yeni nesil 4nm çip, telefonun güçlü performansını artırır ve kullanıcı deneyimini geliştirir. Ayrıca, 6,78″ (17,22 cm) 3D kavisli ekrana sahiptir ve kullanıcıların hiçbir şeyi kaçırmamasını sağlamak için V27, uzun ömürlü pil ömrü ile birlikte gelir.

“vivo, performansı ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek için akıllı telefonlarında Aura Light Portrait System’in stüdyo düzeyinde aydınlatma efekti gibi önde gelen teknolojileri sürekli olarak geliştirmeye çalışıyor. En yeni V27 modeli, amiral gemisi düzeyinde kameralar, video özellikleri ve yüksek performanslı 4nm ile birlikte gelir. Vivo Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Spark Ni, aktif bir sosyal yaşam sürdüren kullanıcıların özel anları yakalayıp paylaşmalarına yardımcı olacak bir çip” dedi. “V serisi akıllı telefonlar, estetik güzellikleriyle tanınmaktadır ve vivo, V27’de renk değiştirme etkisine sahip Fluorite AG Glass ile bu güçlü geleneği sürdürmüştür. İleriye bakıldığında, vivo, kullanıcıların en iyi şekilde keyif almasını sağlamak için akıllı telefonlarıyla sınırları zorlamaya devam edecektir.”

Amiral gemisi seviyesindeki kamera teknolojisi ile heyecan verici anları yakalayın

Aktif yaşamları olan insanlar, her heyecan verici anı yakalamalarına yardımcı olmak için çığır açan donanıma ve yazılım özelliklerine sahip kameralara ihtiyaç duyar. V27’nin Aura Light Portre Sistemi, arka ultra sensörlü ana kamerası, stüdyo düzeyinde yumuşak aydınlatma efekti ve portre geliştirme özellikleri sayesinde doğal gece portreleri sağlar. Amiral gemisi seviyesinde bir Sony IMX766V sensörüne ve birlikte çalışan özel Aura Işığı ve Portre algoritmalarına sahip olan kamera, geceleri harika portreler için yüzleri aydınlatır ve kullanıcıların güzel anları kaydetmesine yardımcı olur.

Ek olarak, V27’nin arka kamerasında ayrıca daha uzun pozlama sağlayan ve ışık alımını altı kat artıran, daha sabit fotoğraflar üreten ve düşük ışık koşullarında çekilen görüntülerin kalitesini ve başarı oranını artıran OIS vardır. Gece modunda bulunan Gerçek Zamanlı Aşırı Gece Görüşü özelliği, kullanıcıların önizleme modunda görüntünün ne kadar parlak olduğunu görmelerini sağlayarak son görüntünün parlaklık düzeyinin gerçek zamanlı bir görünümünü sağlar. Dahası, kullanıcılar, gece fotoğrafçılığı senaryolarında tam kontrol elde etmek için önizleme sırasında pozlamayı ve parlaklığı manuel olarak ayarlayabilir. vivo’nun kendi RAWHDR algoritması, vurguları, renkleri ve parlaklığı aslına sadık bir şekilde geri yükleyerek daha ayrıntılı renk ayarlamaları yapar. Bu, kullanıcıların harika gece sahneleri kaydetmelerini sağlar.

Daha net loş ışıklı videolar elde edin ve profesyonel görünümlü vlog’lar çekin

V27, iki video özelliğini birleştirir: Süper Gece Videosu ve benzersiz Hibrit Görüntü Sabitleme (OIS+EIS). Super Night Video, gece çekimlerinde paraziti azaltır ve videonun daha parlak görünmesini sağlayarak kullanıcıların karanlık koşullarda bile tek bir dokunuşla harika anları yakalamasına olanak tanır. Hibrit Görüntü Sabitleme (OIS + EIS), saniyede 10.000 defaya kadar sabitleme hesaplamaları ve hareketleri gerçekleştirerek kullanıcılara daha akıcı, daha kararlı ve daha net görüntüler sunar. Ayrıca Vlog Movie Creator özelliği, kullanıcılara nesneleri, insanları veya manzaraları nasıl çekeceklerini göstermek için zengin video efektleri içeren 24 şablon ve kamera hareketi için gerçek zamanlı rehberlik sağlayan yeni bir tek noktadan video oluşturma deneyimi sunuyor. Ayrıca Vlog Movie Creator, kullanıcıların videoları yerleşik zaman kaydırıcıyla verimli bir şekilde düzenlemesine de olanak tanır. kullanıcıların videoların gereksiz bölümlerini kolaylıkla kırpmasına ve silmesine olanak tanır. Profesyonel vlogger’ların görünümüne uyması için Vlog Movie Creator, videodaki nesnelerin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için cilt dokusunu, odağı, aydınlatmayı ve sabitlemeyi iyileştiren portre optimizasyonu ile birlikte gelir.

Dinamik renklerle kalabalığın arasından sıyrılın

V serisinin bilinen şık estetiğine bağlı kalan V27, statik tasarım kullanma geleneklerine meydan okuyor. Telefon, dinamik, sanatsal, basit ve zarif bir görünüm veren güzel bir tasarım akışına sahiptir. Her renk farklı bir görsel deneyim sunar. Sihirli Mavi ve Zümrüt Yeşili baskılar, UV ışığı altında renk değiştiren efektli Fluorite AG Glass’ı kullanır ve onlara zarif ama ayırt edici görünümler verir. Ayrıca vivo, V27’nin Zümrüt Yeşili baskısında zümrüt cam işleme tekniğini benimsiyor ve camın pürüzsüzlüğünü ve berraklığını geliştirmek için 14 katmanlı nano dereceli kaplamayla birleşiyor ve cama dinamik renk tonlarını gösterirken canlandırıcı bir görünüm veriyor. Noble Black sürümü de Fluorite AG Glass kullanıyor ancak yüzeyinde gece gökyüzündeki yıldızları andıran kabartmalı bir parıltı dokusu var. Flowing Gold sürümü, telefona 2 boyutlu bir yüzey üzerinde 3 boyutlu görsel efekt veren bir su dalgalanma deseni oluşturmak için 3 boyutlu Işık Noktası Renk Gradyanı teknolojisini kullanır.

Yüksek performanslı çip, uygulamalar arasında sorunsuz geçiş yapar

Giderek daha fazla kullanıcı, yüksek performans özelliklerine sahip akıllı telefonlar arıyor. V27, 4 nm gelişmiş bir işleme, son derece düşük güç tüketimine, daha yüksek işlem hızına ve önceki nesil MediaTek yongasına göre önemli bir performans artışına sahiptir. Ayrıca, V27 Genişletilmiş RAM ile donatılmıştır insanların uygulamalar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına ve verileri depolamasına yardımcı olmak için 4 nm çip ile birlikte çalışır. Dinamik uygulama gruplama, veri sıkıştırma ve veri toplama algoritmaları, arka plan uygulama verilerini hassas bir şekilde sıkıştırıp işleyerek etkin açık uygulamaların sayısını artırır ve daha sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için kaynak kullanımını ve tüketimini azaltır. Genişletilmiş RAM, 8 GB’a kadar genişletilmiş RAM’i destekler; bu, örneğin, 8 GB RAM’li bir telefonun 16 GB eşdeğer RAM’e ve 12 GB RAM’li bir telefonun 20 GB eşdeğer RAM’e sahip olduğu anlamına gelir.

Görsel olarak büyüleyici ekran

vivo, kullanıcıları için görsel deneyimi geliştirmek için sürekli çaba göstermektedir. V27, 120 Hz yenileme hızı, ultra yüksek parlaklık ve kontrast ile daha sürükleyici ve ilgi çekici bir görsel deneyim sağlayan 6,78″ (17,22 cm) 3D kavisli ekrana sahiptir. 3D kavisli ekran, zengin ayrıntılar sunarak kullanıcılara sinema benzeri bir deneyim sunar. sürükleyici görsel dünya Ayrıca V27, 7,36 mm kalınlığı ve 180 g ağırlığıyla in vivo tarihindeki en ince ve en hafif kavisli ekrana sahiptir ve telefona rahat bir tutuş sağlar.

Daha uzun pil ömrü daha fazla keyif sağlar

Yeni V27 modeli, 4600 mAh (TYP) pil ve vivo’nun kendi geliştirdiği FlashCharge teknolojisi ile donatılmıştır, 66 W şarj gücü ve %97,5’e varan tepe enerji dönüştürme verimliliği sağlar. Ve gelişmiş bir soğutma sisteminin daha da desteklenmesiyle, telefon, ekran kapalıyken yalnızca 19 dakikada %50 oranında şarj edilebilir. Pil, kullanıcıların video, müzik, oyun oynamasına veya yalnızca daha uzun süre kesintisiz bağlantıda kalmasına olanak tanır ve endüstri standardına kıyasla iki kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Fiyatlandırma ve bulunabilirlik

Bugünden itibaren V27, Hindistan, Endonezya, Tayland, Malezya, Hong Kong, Singapur, Pakistan, Mısır ve BAE dahil 25’ten fazla pazarda sunuluyor. Her modelin mevcudiyeti, fiyatı ve teknik özellikleri, yerel pazar koşullarına ve tüketici tercihlerine göre değişiklik gösterecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir