44 yaşında anne olmuştu! Oğlunun plasentasından yapılan hapları kullanıyor

Magazin dünyasının en ünlü ailesi Kardashian-Jenner’lara yeni bir üye, geçtiğimiz ay katılmıştı. Eşi Travis Barker ile birkaç kez tüp bebek tedavisini denedikten sonra tedaviyi bırakan, sonrasında doğal yollarda hamile kalan 44 yaşındaki Kourtney, dördüncü çocuğunu kasım ayının başlarında kucağına almıştı.

ABD basınına konuşan çifte yakın kaynaklar, ikilinin Rocky adlı erkek bebeğinin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini belirtmişti. Aylardır gündemde olan mucize bebek Rocky, 47 yaşındaki müzisyen Travis Barker ile Kardashian’ın ilk çocukları olmuştu.

ÜÇ ÇOCUĞUNUN BABASINDAN 2015’TE AYRILDI

Kardashian kardeşlerin en büyüğü olan Kourtney ile 2015 yılında ayrıldığı Scott Disick’in; 13 yaşında Mason, 11 yaşında Penelope ve 8 yaşında Reign adında üç çocuğu bulunuyor.

Rocky bebek, Travis’in ise üçüncü çocuğu. Blink182 grubunun davulcusu Barker’ın eski eşi Shanna Moakler’dan 20 yaşında Landon adında bir oğlu ve 17 yaşında Alabama adında bir kızı var.

PLASENTA HAPININ FAYDALARINI SAYDI

Birlikte anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan çiftten Kourtney Kardashian, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Ünlü isim, oğlunun plasentasından yapılmış hapları kullanmaya başladığını duyurdu. Reality şov yıldızı, bunu plasenta haplarının sağlığa iyi gelmesi sebebiyle yaptığını açıklayarak; kullandığı ürünün daha yüksek enerji seviyeleri yarattığını, hormon seviyelerini dengelediğini, sütü artırdığını, doğum sonrası depresyon olasılığını azalttığını ve bebek kilolarını daha hızlı vermeye yardımcı olduğunu öne sürdü.

KARDEŞLERİ DE YAPMIŞTI

Öte yandan dört çocuk annesi Kim Kardashian ve iki çocuğu olan Khloe Kardashian da daha önce doğum yaptıktan sonra plasentalarını yediklerini açıklamışlardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir