Anne olmak için gün sayan Eda Ece: Kız hamileliği daha zormuş

Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile uzun yıllardır süren beraberliğini evlilikle taçlandıran Eda Ece, şimdilerde hamilelik heyecanı yaşıyor.

“ÇOCUĞUMU EĞLENDİREMEDİM”

Eda Ece, 6 aylık hamile ve kız çocuğu bekliyor. Karnı burnunda çıktığı alışveriş turunda görüntülenen oyuncu, bebeğinin çok tekmelediğini söyleyip “Sabah 5’te başlıyor tekmelemeye, aşırı bir tekmeci yani, neden içeride bu kadar sıkıldı anlamadım. Herkesi eğlendirdim, çocuğumu eğlendiremedim” diye konuştu.

“EŞLERİNİZE İYİ DAVRANIN”

Hamileliğin ilk üç ayının zor geçtiğini ve bu dönemde eşinin çok yardımcı olduğunu söyleyen Eda Ece, “İlk üç ay çok kusma vardı. Tam bir eziyet oldu bu durum. Kız hamileliği daha zormuş, erkek çocuğuna hamile olanlar bana bir şey olmadı diyor hep. Gupse Özay ve Aslı Enver ile konuşuyorum sürekli, onlarda da belirtiler ve yaşadığımız zorluklar hep aynı. Sıkıntılı bir süreç, kadınlara iyi davranmak lazım bu dönemde, eşlerinize iyi davranın. Buğra da süperdi bu arada, kendisine teşekkür ediyorum” dedi. ?

“EN KÖTÜ ANNEMİN İSMİNİ KOYARIM”

Bebeğine isim koyma konusunda kararsız olduğunu ve önerilere açık olduğunu ancak sosyal medyadan çıkacak sonuçlara güvenemediğini sözlerine ekleyen Ece şöyle devam etti: “İsim önerilerinize açığım, herkese soruyorum, listeler yapıyorum. Benim ismimi de son dakika koymuşlar, galiba ben de ismini son dakika koyacağım. Normal bir isim koymak istiyorum, yeni isimler çok değişik, geçen yeğenime bana sınıf listesini ver kız isimlerine bakayım dedim. Bir baktım ‘Lili.. Lala… Lolo…’ yani normal bir isim yok. Annemin adı Ayşe, en kötü onun ismini koyacağım artık.  Sosyal medyadan da soramıyorum. Görümce filminde bir keresinde afiş sormuştuk. En kötüsünü seçmişlerdi. Yani o riski alamayacağım.” ?

“GİYİM MARKASI KURDUM”

Eda Ece ayrıca bu dönemde bir giyim markası kurarak ticarete atıldığını açıklayıp “Henüz tanıtımını bile yapamadığım bir giyim markası çıkardım. Pijama ve eşofman grubu var. Ailemde tekstilciler var ben de onu markalaştırıp kendi zevkime göre tasarladım. İnternetten satışa başladık. Kumaş dersi de aldım bu iş için. Biraz daha uygun fiyat da olmasını istiyorlar. Onu da halledeceğim. Ben de kendimde böyle bir cevher olduğunu bilmiyordum” dedi.

Oyuncu, bu arada doğumu Türkiye’de yapacağını ve bebeğine kendisinin bakacağını, gerekirse annesinden yardım alacağını sözlerine ekledi.?

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx