Boğalar Koşuya Hazır: Bu 3 Altcoin İçin Hedefler Belirlendi!

Kripto analisti David, AGIX’ten bir yükseliş hamlesi bekliyor. Analist Ibrahim Ajibade lider altcoin rakibi Cardano’nun önünde gidecek daha fazla yolu olduğunu söylüyor. Kripto analisti Akash Girimath ise popüler meme coin’i SHIB’in koşuya hazır olduğunu belirtiyor.

AGIX fiyat tahmini: Altcoin yaklaşık %30 artışa hazırlanıyor

SingularityNET (AGIX) fiyatı, 16-23 Ekim haftasında 0,17 dolarlık uzun vadeli destek bölgesinde (yeşil elips) bir boğa mum çubuğu formasyonu oluşturduğundan beri yükseliyor. Şimdiye kadar, fiyat art arda sekiz haftalık yükseliş mumları oluşturdu. Bu da boğaların küçük düşüşlerde güçlü alımlar yaptığının bir işareti. Ayrıca, yükseliş trendinin devam edeceğini öngördüğünü gösteriyor.

Gerçekten de, bu momentum fiyatın 0,33 dolarlık uzun vadeli direnç bölgesini aşmasına yardımcı oldu. Altcoin, şu anda başka bir yükseliş şamdanı (yeşil ok) oluşturma sürecinde. Bu haftaki mum gelecekteki trendlerin belirlenmesinde büyük önem taşıyor. Haftalık mumun 0,33 dolarlık bölgenin üzerinde kapanması, kırılmayı teyit edecek. Ayrıca, haftalık RSI 50’nin üzerinde ve yükseliş eğiliminde. Bu da potansiyel kırılmayı destekliyor. Bunlar AGIX fiyatı muhtemelen 0,46 dolarlık bir sonraki direnç bölgesine doğru itecektir. Bu hedef, mevcut fiyattan %26,39’luk bir artışı temsil ediyor. Bununla birlikte, bir ret, 0,26 dolarlık önceki dirence doğru bir geri çekilmeye yol açabilir.

AGIX haftalık grafik. Kaynak: TradingView

ADA fiyat tahmini: Sonraki durak 0,80 dolar mı?

Cardano TVL bu hafta hala yükseliş eğilimindeyken, ADA fiyatı önümüzdeki günlerde başka bir yükselişe geçmek için en iyi konumda olmaya devam ediyor. Ancak, tarihsel alım/satım eğilimleri, boğaların şu anda 0,65 – 0,67 dolar bölgesinde önemli bir dirençle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Mevcut ADA holder’ları giriş fiyatlarına göre gruplayan Fiyat Etrafında Karda/Zararda (IOMAP) verileri de bu görünümü teyit ediyor. ADA’nın 0,65 ila 0,67 dolar arasında işlem gördüğü son dönemde 24.300 mevcut holder’ın 859,16 milyon altcoin satın aldığını gösteriyor. 1 yılı aşkın bir süredir zararda olan bu holder’lar şimdi biraz kâr almak isterse bir geri çekilme mümkün. Ancak Cardano TVL yükselmeye devam ederse, ADA fiyatı muhtemelen bu direnci kıracaktı. Böylece, tahminlerdeki gibi 0,80 dolara doğru ilerlemek için yeterli ivmeyi kazanacaktır.

Cardano (ADA) Fiyat Projeksiyonu IOMAP verileri. Kaynak: IntoTheBlock

Aşağı yönde ise ayılar, ADA fiyatının 0,50 dolarlık kritik psikolojik direncin altına düşürmeye çalışacak. Bu durumda yükseliş tahmini geçersiz olur. Ancak, bu durumda, ortalama 0,61 dolardan 820,51 milyon ADA alan 57.280 holder ilk desteği verecektir. Bu arada, daha geniş kripto piyasasını çevreleyen genel duyarlılık hala büyük ölçüde yükselişte. Bu yüzden, altcoin fiyatı için kısa vadede bu düşüş senaryosu pek olası değil.

SHIB fiyat tahmini: Altcoin fiyatı yükselmeye hazır!

Shiba Inu fiyatı Ağustos 2022’den bu yana azalan bir direnç seviyesinin altında işlem görüyordu. Ancak bu düşüş trendi geçen hafta SHIB’nin haftalık mum çubuğunun üzerinde bir kapanış yapmasıyla aşıldı. Bu önemli gelişmeye rağmen, SHIB’nin 0,00001022 dolar seviyesindeki başka bir engeli aşması gerekiyor. Bu engelin bir destek tabanına başarılı bir şekilde çevrilmesi, Shiba Inu fiyatının 0,00001250 dolara yaklaşık% 25’lik bir ralli başlatmasından önce satın alma sinyali olacaktır. Haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI) ve Awesome-Osilatör (AO), yükseliş hareketlerini desteklemek için iyi bir noktada.

SHIB 1 günlük grafik

Öte yandan, haftalık mum çubuğunun 0,00000821 dolarlık temel destek seviyesinin altında kapanması, SHIB için daha düşük bir dip oluşturacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu gelişmenin Shiba Inu fiyatının %13 düşmesine yol açması olası. Böylece meme coin’inin 0,00000712 dolar seviyesindeki düşük aralığı tekrar ziyaret etmesine neden olması mümkün.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx